بچه ها راستش، یه چیزایی رو هیچوقت نمیتونی به طرف مقابل بگی و من اینو الان میفهمم.

دوستم رفته به دروغ به استاد گفته و کلی پیاز داغشو زیاد کرده که شما کلی انگیزه برنامه نویسی با من دادین و فلان وبهمان‌. استاد هم کلی ذوق کرده و کلی اطلاعات بهش داده. استاد میدونه اون دختر نرمالی هست و سرش تو کار خودش بودا تا اینجای ترم و همین خوشحالش میکنه.

در صورتی که من خیلی دلم میخواست بهش بگم  فلانی؛ من از اول عمرم به معلم هام حس خیلی خوبی داشتم.  عاشق یکیشون شدم و همچبن خطایی کردم و کمبود هام گذاشت چشم هام کور بشن و اون سو استفاده ش رو بکنه. دختر بازی ش رو بکنه در حالیکه یه زن هم تو خونه داشته. نمیگم من فرشته م اون بده من هم مقصرم ولی اون کسکشه. اصن اینا رو هم نمیگم چون به اون ربطی نداره ولی بهش میگم که اگه به جرقه هایی که بین خودم و تو زده شده بود توجه میکردیم الان گوهی بالا اومده  بود که جمع کردنش خیلی سخت میشد.

و تو به همین دلیل بهترین استاد این دانشگاهی. کلاس تو تو این ترم خیلی بل من لذت داده .

خیلی زیاد‌

منتها نباید گفت و نمیشه گفت.

فقط شاید بتونم در این حد بگم که من افتادم و خاطره ی بد داشتم از این درس تا اینکه اومدم تو کلاس شما‌

لامصب اون کتاب و فایل لعنتی رو بهم بدا کسکش.

اون عن خانمو ولش کن خو

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مبلمان اداری سایت مطالب گوناگون و جالب يوسف شکوفه گیلاس . Jason Kimberly Michelle